ارسال و بازگشت کالا در ترندیول ایران چگونه است؟

تمامی مراحل ارسال و بازگشت کالا در ترندیول ایران در قسمت های مختلف توضیح داده شده است .

شما میتوانید با مطالعه مطالب پایین از روند ارسال و بازگشت کالا مطلع شوید .

 

ارسال سفارشات

امکان ارسال سفارشات به سراسر کشور از طریق سرویس های پست پیشتاز و تیپاکس فراهم می باشد.

روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی که در ذیل می آید، مشخص می باشد. اما تعیین ساعت دقیق آن امکان پذیر نیست. با توجه به ساعت کاری مامورین اداره پست معمولا سفارشات در ساعت اداری تحویل مشتریان گرامی می گردد.
برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.ir

هزینه ارسال برای کلیه سفارشات رایگان میباشد .

 

قوانین و شرایط بازگشت کالا

شما فرصت دارید کالای خریداری شده خود را در صورت داشتن شرایط عودت، حداکثر تا 3 روز پس از دریافت مرجوع فرمایید.

لطفا قبل از مرجوع کالا با کارشناسان ترندیول ایران تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید .

 

– درخواست تغییر سایز کالا تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و سایز مورد نظر مشتری در سایت موجود باشد همچنین میبایست مبلغ 10% آیتم جهت پوشش هزینه ارسال مجدد آیتم سایز جدید، از ترکیه به ایران به حساب شرکت ترندیول ایران واریز گردد. مشتریان گرامی توجه داشته باشند :

ـ کالاهای دسته زیبایی و سلامت مثل عطر، ادکلن، محصولات آرایشی و بهداشتی  همچنین اکسسوری ها و لباس زیر شامل تغییر سایز و عودت نمی باشند.

– مشتریان گرامی حداکثر 3 روز پس از دریافت بسته پستی برای تغییر سایز زمان دارند.

– لطفا پیش از ارسال بسته هماهنگی لازم با واحد خدمات مشتریان انجام دهید.

1- اگر کالای ارسال شده دارای ایراد یا زدگی باشد.

ایراد و مغایرت مشاهده شده در کالا باید طی مدت 3 روز از طریق راه های ارتباطی به اطلاع همکاران ما در بخش “تماس با ما” رسانده شود. درخواست تعویض و یا عودت کالای دارای اشکال، تنها در صورتی پذیرفته می شود که آیتم در وضعیت اولیه خرید باشد و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین مارک و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد.
مشتریان باید در در اولین فرصت تا 3 روز پس از دریافت کالا درخواست خود را با ذکر شماره سفارش به بخش خدمات پس از فروش ترندیول ایران اطلاع دهند.

– در صورتی که کارشناسان ما ایراد و یا مغایرت کالا را تایید کنند کلیه هزینه‌های عودت به عهده ترندیول ایران بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

– در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ترندیول ایران، سفارش دوباره برای مشتری پس فرستاده خواهد شد، بنابراین پیش از عودت با واحد پشتیبانی هماهنگی لازم انجام شود.

ـ کالاهای دسته زیبایی و سلامت مثل عطر، ادکلن، محصولات آرایشی و بهداشتی همچنین اکسسوری ها و لباس زیر شامل تغییر سایز و عودت نمی باشند.

2- اگر مشتری به هر دلیل از کالای دریافتی رضایت نداشته باشد.

– اگر مشتری به هر دلیل از کالای دریافتی رضایت نداشته باشد می تواند سفارش خود را با شرایط زیر عودت نماید:
–کالا بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین مبلغ 15% آیتم مورد نظر کسر شده و مابقی مبلغ به حساب مشتری واریز می گردد، مشتریان گرامی توجه داشته باشند این مبلغ جهت پوشش هزینه های ارسال از انبار مرکزی ترکیه ـ به ایران و بالعکس میباشد.
ـ کالاهای دسته زیبایی و سلامت مثل عطر، ادکلن، محصولات آرایشی و بهداشتی همچنین اکسسوری ها و لباس زیر شامل تغییر سایز و عودت نمی باشند.

پس از تحویل کالا به پست با تیم خدمات مشتریان ترندیول ایران تماس بگیرید:

09351288611

02128428482

ـ هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری صورت می پذیرد و تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
 
ـ در صورتی که کارشناسان ما ایراد و یا مغایرت کالا را تایید کنند کلیه هزینه‌های عودت به عهده ترندیول ایران بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

ـ در صورتی که مشتری کالا را عودت داده باشد ( بدون وجود ایراد یا زدگی در کالا ) با توجه به این که کلیه سفارشات از انبار مرکزی ـ استانبول ـ به ایران ارسال می گردد و شامل هزینه های ترخیص کالا ـ گمرکی ـ می باشد، مبلغ 15% از آیتم سفارش شده کسر و مابه التفاوت به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 
ـ در صورتی که مشتری قصد تغییر سایز داشته باشد هزینه خدمات تغییر سایز ، 10% از مبلغ آیتم می باشد، به این صورت که پیش از ارسال 10% از مبلغ آیتم از مشتری اخذ شده و سپس آیتم تغییر سایز ارسال می گردد.